Відгуки

Завантажити відгук про пансіонат для престарілих людей Дім Надія Всі мріють про щасливу старість. Але коли при фізичному здоров’ї рідна тобі людина – бабця, втрачає пам'ять і це не зворотно – життя для найближчих рідних потихеньку перетворюється на катастрофу. З однієї сторони – ти хочеш забезпечити повноцінну опіку в колі сім”ї, а з іншої сторони – ти розумієш, що весь свій час, 24 години, щодня ти повинна подарувати дорогій тобі людині. Це дуже важко, навіть для психологічно стійкої людини. Цю суперечність вирішив пансіонат «Дім Надія»

Детальніше: Всі мріють про щасливу старість

Завантажити відгук про пансіонат для престарілих людей Дім Надія Перебуванням матері (паралізована після інсульту) в пансіонаті «Дім Надія» задоволений. Персонал закладу старанний і уважний. Власник п. Вячеслав, прислухається до порад, зауважень, за потреби усуває дрібні недоліки.

Детальніше: П’ятиразове харчування - окремо дякую

Завантажити відгук про пансіонат для престарілих людей Дім Надія Я, Ш…… Алла Дмитрівна вдячна персоналу і особливо директору Орлову В’ячеславу, за дбайливе ставлення і гарний та доброзичливий настрій і ставлення до моєї мами Г…….. Галини Андріївни. Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний.

Детальніше: Відгук від Алла Дмитрівна

Завантажити відгук про пансіонат для престарілих людей Дім Надія Хочу написати відгук і подяку всьому персоналу пансіонату «Дім Надія» СМТ Брюховичі.
В цьому пансіонаті знаходиться моя мама ****** *.*. з грудна 2017р.
Особливу подяку директору пансіонату «Дім Надія» Орлову В.В. Це чуйна та добра людина, завжди відгукується на любі прохання. Особлива подяка такій людині.

Детальніше: Відгук Сенькович О.С.

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

Зв'яжіться з нами

Відповімо Вам якнайшвидше!

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею