Завантажити відгук про пансіонат для престарілих людей Дім Надія Всі мріють про щасливу старість. Але коли при фізичному здоров’ї рідна тобі людина – бабця, втрачає пам'ять і це не зворотно – життя для найближчих рідних потихеньку перетворюється на катастрофу. З однієї сторони – ти хочеш забезпечити повноцінну опіку в колі сім”ї, а з іншої сторони – ти розумієш, що весь свій час, 24 години, щодня ти повинна подарувати дорогій тобі людині. Це дуже важко, навіть для психологічно стійкої людини. Цю суперечність вирішив пансіонат «Дім Надія»

. Спершу були сумніви, але вони швидко розвіялися, коли ти бачиш піклування медперсоналу за літніми людьми, ти бачиш не просто роботу, а любов і тепло у кожній їх маніпуляції. І саме головне – це задоволеність самої бабусі перебуванням у пансіонаті, що проявляється у її сміху, завжди хорошому настрої і співі українських народних пісень. Коли за психічно-здорового життя цього співу не спостерігалось. Це все говорить лише про одне, що наша дорога бабуся в надійних руках.
Висловлюю глибоку вдячність директору і всьому персоналу за то, що робите життя комфортнішим не лише для літніх людей, але й для їхніх родин!
Дата: 10. 09. 2018р.

 

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

Зв'яжіться з нами

Відповімо Вам якнайшвидше!

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею