ДОЗВІЛЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ В ПАНСІОНАТІ "Дім Надія"

Спілкування. Особлива роль в пансіонаті приділяється спілкуванню. При роботі з літніми людьми не варто виділяти тільки здоров'я. Це зовсім не означає, що воно не важливо. Ні, зовсім не так! Просто людям похилого віку хочеться відчувати свою потрібність, стабільність, надію. Необхідно зробити все можливе, щоб у них завжди зберігалося тільки чудовий настрій. Саме оптимістичний настрій є запорукою успішного лікування. Для цього необхідно грамотно організувати їх дозвілля, створити цікаві спеціальні заходи.

Традиційні свята. Напевно, кожен з нас любить і з нетерпінням чекає наближення будь-якого свята. Вони не просто піднімають настрій, але також і привносять в наше життя щось нове, надають зайвий привід поспілкуватися. У ці дні ми намагаємося завжди побути зі своїми близькими, друзями, сидячи за великим святковим столом.

Прогулянки на свіжому повітрі. Немає нічого краще, ніж довгі прогулянки в хвойному парку. Не варто забувати про те, що повітря в такому місці сприятливо впливає на здоров'я. Працівники пансіонату "Дім Надія" завжди супроводжують постояльців під час кожної прогулянки.. Також є невелика альтанка в якій влітку відвідувачі дуже люблять влаштовувати чаювання або просто відпочивати за читанням книг.

Перегляд телевізора. В будь-якому віці необхідно завжди бути в курсі останніх подій, знати, що відбувається в країні і світі. До того ж, це зайвий привід поспілкуватися. І важливо відзначити, що в пансіонаті "Дім Надія" є велике зібрання кінострічок, де кожна людина знайде фільм до душі та зможе його подивитися.

Домашні клопоти. Виконувати домашні справи в пансіонаті "Дім Надія" зовсім не обов'язково. Однак, при бажанні, будь-який постоялець може взяти на себе деякі клопоти. Такими можуть бути: сортування овочів і фруктів, прибирання в кімнаті, полив кімнатних квітів, складання білизни і все те, що може принести задоволення літній людині.

Творчі заняття. Хтось скаже, що вчитися чому-небудь в літньому віці марно, все одно з цього не вийде нічого путнього. Це зовсім не так. У світовій практиці відомі випадки, коли люди в похилому віці навчалися малювати, грати на музичних інструментах і навіть займалися танцями, при цьому домагаючись великих успіхів. Вік – не перешкода, якщо у людини є бажання і прагнення навчитися чомусь новому. Крім того, деякі заняття, наприклад малювання, є засобом вираження різних емоцій людини. 

Розваги. Карти, пазли, шахи, доміно і різні ребуси – все це є в пансіонаті "Дім Надія".

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею