Догляд за людьми похилого віку – непроста процедура, яка вимагає великої кількості часу і терпіння. Важливо не тільки обмежуватися турботою про фізичний стан, але й надавати психологічну підтримку. Однією з причин поганого настрою у старших людей  є порушення сну. Близьким варто пам’ятати, що якісний сон – це запорука відновлення нервової системи, яка з віком стає дуже вразливою.

            Приміщення необхідно регулярно провітрювати, часто міняти постіль, а також слід потурбуватися про тишу під час сну старої людини. Під час щоденного догляду слід використовувати зволожуюче мило та живильні креми, адже шкіра у старших людей стає сухою . Очевидно, що правильний догляд за людьми похилого віку вимагає спеціальних знань і великої кількості вільного часу.

            Нажаль, в домашніх умовах не завжди можна досягти якісного догляду за престарілими людьми. Тому в деяких випадках кращим варіантом стане приватний будинок для людей похилого віку, в якому створені всі умови для комфортного проживання, особливо коли пацієнту необхідна паліативна допомога.

advices old people

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею