healthcare03

Догляд за літніми людьми та інвалідами у Львові.

Пансіонат «Дім Надія» – це кращий вибір для постійного або тимчасового розміщення літніх людей, які потребують опіки. Звернувшись в нашу установу, Ви зможете оточити близьких необхідною увагою, надати висококваліфікований догляд медичних працівників. Основний принцип, яким керуються наші працівники – бути потрібним тим, хто нас потребує. Для наших співробітників важливо любити свою справу і ставитися до пацієнтів з любов'ю і увагою.
Місія закладу – зробити все можливе, щоб літні люди та інваліди могли відчувати себе повноцінно, вели активний спосіб життя. У сферу наших послуг також входить догляд за лежачими хворими.
Послуги
Високий професіоналізм та чуйне увагу наших працівників звільнять Вас від повсякденних побутових клопотів, які вимагає літня людина. Догляд за постояльцями будинку престарілих «Дім Надія» включає в себе обов'язковий лікарський огляд з контролем пульсу, температури та артеріального тиску. Персонал надасть необхідну допомогу при прийомі їжі та здійсненні гігієнічних процедур.
Прибирання кімнат, зміна постелі та інші супутні процедури виконуються виключно персоналом. Наші професіонали роблять все для підтримки хорошого психоемоційного стану клієнтів, надають моральну підтримку, створюють умови для активного і цікавого дозвілля.
Персонал
Догляд за людьми похилого віку вимагає особливого досвіду, медичних навичок, терпіння і уважності. Робочий персонал пансіонату «Дім Надія» мають досвід роботи з важкохворими, вони цінують і люблять свою роботу.

drelder

З таким персоналом близька Вам людина буде оточена турботою і увагою. В пансіонаті консультують лікарі різних спеціальностей, вони призначають індивідуальне лікування, ведуть облік. Також доступно спілкування з психологом та психотерапевтом.
Догляд за людьми похилого віку в Україні рідко буває повним настільки, щоб літні люди змогли відчувати себе повноцінними і щасливими. Що якісно відрізняє нас від інших установ – це технології догляду, навички персоналу і тепла атмосфера домашнього затишку.

Догляд за людьми похилого віку в пансіонаті – це не просто завмер тиску, прибирання кімнат. Пансіонат «Дім Надія» вважає створення найбільш сприятливих умов для людей похилого своїм пріоритетним завданням. З нами Ваші близькі будуть в надійних руках!

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

Зв'яжіться з нами

Відповімо Вам якнайшвидше!

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею