amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

Якщо перед вами гостро стоїть таке питання, то в цій статті ви знайдете на нього відповідь.

Бажання допомогти своєму ближньому, який досяг похилого віку і з працею може впоратися з елементарними побутовими справами — природна реакція. Хочеться оточити рідної людини турботою і увагою.

На жаль, не завжди виходить зробити це так, як хотілося б — немає часу, відсутні знання правил медичного догляду.

У ситуації, що склалася, часто не дає побачити можливість вирішення проблеми — почуття провини. Ви выбиваетесь з сил, намагаючись забезпечити своєму підопічному гідну старість. Ви звалюєте на себе непомірний тягар турбот, намагаючись встигнути скрізь — і на роботі, і в родині, і в догляді за старою людиною. Передбачуваний результат такої гонки — стрес і нервовий зрив.

Але найжахливіше, що з-за цього страждаєте не тільки ви. Страждають ваші близькі люди, тому що ви не можете дати їм стільки уваги, скільки їм потрібно. Та й сам літня людина відчуває докори сумління від того, що він доставляє вам так багато клопоту6a00d83451706569e2017c31f560e4970b

А тепер представте — ваш підопічний не тихий дідок, мирно сидить у кріслі і цілодобово дивиться телевізор. Якщо на тлі різних захворювань він неспокійний, забудькувата і своєю поведінкою може завдати шкоди не тільки собі, але й оточуючим, забувши закрити двері або вимкнути газ.

Ідеальне рішення — визначення підопічного в будинок престарілих.

Але як зробити вибір, якого саме — державного або приватного віддати перевагу?

В чому різниця? 

 

Що стосується приватних пансіонатів для престарілих, то щодо тут все зрозуміло — ви самостійно обираєте заклад. Орієнтиром служать:

• умови проживання

• вартість проживання

• діагноз літньої людини

У приватному будинку престарілих особливості проживання можуть бути персонально розписані під вашого підопічного. Це категорично неможливо в держустанові, програма перебування в них однакова для всіх.

Та й за рівнем побутових умов приватний будинок престарілих набагато комфортніше і краще, ніж державний. Причина криється в серйозної різниці між забезпеченням тих і інших установ.

Невисокі зарплати співробітників держустанов не говорять на користь останніх. На цьому ґрунті персонал не завжди буває ввічливий і уважний. Додайте до цього казенну обстановку і картинка зложиться сама собою.

Така атмосфера діє гнітюче на літніх людей — вони змушені не жити, а доживати свої роки. І часто на цьому грунті у мешканців подібних закладів трапляються депресії і поглиблення захворювань.

Є ще одна незручність при влаштуванні в державний будинок престарілих — обов'язкова наявність напряму від соцслужб. Щоб отримати цей напрям вам доведеться обійти не один кабінет, вистояти чималі черги і зібрати пристойну пачку довідок.

Підводячи підсумок вищесказаного, можна порадити тільки одне — якщо літня людина вам доріг, і ви дійсно хочете забезпечити йому гідну старість, то самим вірним рішенням буде вибрати комерційний будинок престарілих з високим рівнем догляду та проживання. А ви робіть висновки самі.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе вам прийняти вірне рішення.

 

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат