amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

Догляд за літніми людьми – процедура непроста, вимагає великої кількості часу і терпіння. Необхідно враховувати багато психологічні і соціальні фактори, так як догляд за літніми людьми не повинен обмежуватися тільки турботою про їх фізичному стані. Дуже важливо надавати психологічну підтримку, розвивати соціальні зв'язки літньої людини з сім'єю і суспільством, у якому він знаходиться.

Сон літньої людини

Тривалість сну літніх людей повинна становити 7-8 годин на добу і навіть більше, якщо старий людини хворий і його організм виснажений. При цьому близьким варто пам'ятати, що нервова система літніх людей дуже вразлива і якісний сон – запорука її відновлення. Навіть одна безсонна ніч залишає негативні наслідки у вигляді поганого настрою і фізичної слабкості.1403172989

На жаль, більшість літніх людей має проблеми зі сном у вигляді нічного безсоння. При цьому старі люди можуть дрімати з перервами протягом дня, але загальна тривалість сну не збільшується, так як вночі вони сплять менше. Деякі фахівці лікування порушень сну призначають прийом снодійних таблеток, проте це, як правило, може принести лише тимчасове полегшення. На тлі перманентного прийому подібних препаратів розвивається звикання до них. У свою чергу, це веде до виникнення апатії, гіподинамії і т. п.

Тому догляд за літніми людьми включає в себе створення оптимальних умов для їх сну. Для цього необхідно дотримуватися всього кількох порад: 

• постіль повинна бути зручною і не м'якою;

• у кімнаті повинно бути тихо;

• приміщення необхідно регулярно провітрювати, оптимальна кімнатна температура становить 18-22 С;

• ковдра повинна бути теплим і легким; 

• останній прийом їжі бажаний не пізніше, ніж за 4 години до сну. Також у вечері не рекомендується їсти солодощі, пити каву або міцний чай;

• благотворно на сон впливає невелика вечірня прогулянка на свіжому повітрі. Якщо у літньої людини немає можливості вийти на вулицю, то бажано хоча б просто пройтися по коридору або кімнаті;

• небажано, щоб літня людина спав протягом дня, тому, по можливості, необхідно організувати його дозвілля, добираючи цікаві денні заняття.

Ще одна неприємна проблема, з якою стикаються багато літні люди — нічний діурез, що виникає з-за вікових порушень в роботі нирок. Щоб звести необхідність відвідування туалету в нічний час до мінімуму, необхідно дотримувати наступні рекомендації:

• не вживати рідину перед сном;

• при необхідності використовувати памперси;

• по можливості не приймати сечогінні препарати або звести їх вживання до мінімуму.

Особиста гігієна літньої людини

В догляд за старими людьми, звичайно ж, повинно бути включено і дотримання особистої гігієни, яка мало чим відрізняється від гігієни будь-якого з нас. Однак варто звернути увагу на те, що з віком шкіра стає більш сухою. Тому при догляді за хворими і старими людьми слід використовувати зволожуюче мило і живильні креми для профілактики сухості шкіри і свербіння.

Профілактика нещасних випадків

У літньому віці значно підвищується ймовірність нещасних випадків, що пов'язано з погіршенням загального фізичного стану літніх людей. При цьому наслідки нещасного випадку у вигляді переломів, вивихів, ударів і т. п., знову ж таки в силу віку, переносяться людьми похилого віку набагато важче. Тому в рамках догляду за хворими і старими людьми бажано звести можливість нещасного випадку до мінімуму.

Поради:

• необхідно прибрати з кімнати зайву меблі. А також не переставляти її, не попередивши літньої людини;

• підлога повинен бути покритий нековзким матеріалом, наприклад, килимом;

• ванну кімнату необхідно обладнати поручнями, постелити гумовий килимок.

Додаткові рекомендації по догляду за престарілими людьми

• по можливості виділити для літньої людини окрему кімнату;

• приміщення перебування літньої людини повинно бути світлим, провітрюваним, температура в ньому не повинна опускатися нижче 18.0 С.; 

• ліжко повинна бути не нижче 60 див., щоб, сівши на неї, літня людина торкався ногами підлоги;

• небажано ставити в кімнату літньої людини глибоке крісло, так як піднятися з нього самостійно йому буде важко.

Як видно з вищевикладеного, правильний догляд за літніми людьми потребує не тільки щирого бажання допомогти, але також спеціальних знань і великої кількості вільного часу. На жаль, не завжди в домашніх умовах можна досягти якісного та правильного догляду за престарілими людьми. Тому краще розглянути варіант проживання літньої людини в комфортабельному приватному будинку престарілих, в якому створені всі необхідні умови для такої категорії людей.

 

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат