Старі батьки, Ваші улюблені, дорогі старі стали зовсім безпорадні, і залишати їх вдома самих негуманно і небезпечно?

Цю проблему можна спробувати вирішити по-різному. Кинути роботу, наприклад, і присвятити себе турботі про батьків, якщо, звичайно, хтось інший тим часом буде заробляти і забезпечувати для Вас таку фінансову можливість. Якщо це Вам не підходить, можна найняти доглядальницю, або влаштувати батьків у будинок престарілих. Якщо останній варіант для Вас краще, бажано, щоб будинок був не дуже далеко.

Для львів'ян буде зручний наш пансіонат «Дім Надія», розташований в передмісті Львова. Приїжджайте і подивіться самі на умови і спосіб життя наших постояльців.130213 01

Тільки якщо Ви будете впевнені в тому, що пансіонат, який Ви вибрали для батьків, відповідає Вашим уявленням про гідне проживання, Ви зможете бути спокійними за них у Вашу відсутність і не мати хворобливих докорів сумління, так властивих люблячим дітям, але абсолютно безпідставних в даному випадку. Ні доглядальниця, ні японський робот-компаньйон не нададуть Вашим батькам ті послуги, які надає наш пансіонат "Дім Надія" - професійний догляд і живе спілкування.

Організуйте також можливість Вашим батькам самим подивитися на пансіонат "Дім Надія", на його постояльців, поговорити з ними. Тоді і Ви, і Ваші батьки зможуть зрозуміти, наскільки комфортно для них може бути перебування в нашому пансіонаті, в його теплою, турботливою, професійно організованої, але домашній атмосфері.

Ми розробляємо індивідуальний підхід до кожного гостя. У нашому розділі ЦІНИ Ви можете ознайомитись з послугами та обрати пакет, який найбільше Вам підходить.