amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

Пансіонат для літніх людей сучасного типу «Дім Надія» - це правильне рішення для забезпечення необхідного догляду та кваліфікованого медичного супроводу для Вашої рідної людини.

Команда висококваліфікованих фахівців допоможе адаптуватися в новому пансіонаті Вашої бабусі або дідуся, а так само сформує варіант захоплюючого дозвілля. Дозвілля в нашому пансіонаті включає різні святкові концерти, чудові прогулянки на свіжому повітрі по прекрасній парковій зоні, заняття творчістю, численні цікаві ігри та багато іншого.954035 modern wallpapers

Приватний будинок для людей похилого віку «Дім Надія» - це відмінний вибір, який дозволить відчувати себе літній людині, наче на курорті. Завдяки використанню в роботі стратегії клієнт-менеджер всі літні люди в пансіонаті санаторного типу відчувають себе безтурботно, весело і захищено. В пансіонаті є спеціальні місця для прогулянок, лавочки, красивий ландшафтний дизайн, які створюють необхідну атмосферу. В пансіонаті для людей сучасного типу так формується розпорядок дня для літньої людини, завдяки чому кожен день проходить цікаво, захоплююче, а головне, безпечно. Влаштувати в будинок престарілих Вашого родича Ви зможете в будь-який час, звернувшись до персоналу пансіонату для літніх людей.

 

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат