amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

Акцент робиться на продукти, які здатні попередити розвиток захворювань, при цьому не засмічуючи «втомлений» організм. Їжа, перш за все, повинна бути біологічно цінного, наповненої вітамінами і завжди свіжою.

Харчування в пансіонаті «Дім Надія» передбачає різноманітне і індивідуальне меню для кожного постояльця. Кожному пацієнту слід пам'ятати про те, що збалансоване харчування приймається за встановленим розкладом. Це необхідно для повного засвоєння їжі літнім організмом.ovochi i fryktu ternopil1

Ми намагаємося підбирати продукти, які здатні покращити фізичний стан пацієнтів. Так, наприклад, їжа, багата вітаміном Р, сприяє зниженню тиску. Калій необхідний для профілактики набряків, він також сприяє правильній роботі серцевого м'яза. Цинк особливо необхідний для лежачих хворих, т. к. добре допомагає при загоєнні ран, зменшує пролежні.

Про здоров'я кожного постояльця зокрема думає персонал пансіонату «Дім Надія». Ми вважаємо нашим обов'язком надати найкращі умови для кожного з наших клієнтів, створюючи домашню атмосферу тепла і затишку. З нами Ваші рідні в надійних руках!

 

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат