amone
bedam

Комфорт


можливість тимчасового або постійного догляду

caream

Догляд


можливість тимчасового або постійного догляду

bed

Атмосфера


піклуємось про емоційний стан постояльців

logono

Кваліфація


можливість тимчасового або постійного догляду

diet

Харчування


піклуємось про емоційний стан постояльців

calendar

Гнучкість


можливість тимчасового або постійного догляду

     Будинок для літніх людей «Дім Надія» - це місце, де ваші батьки отримають другу можливість відчути себе молодими та активними.

     У нашому пансіонаті створено усі умови для надання висококваліфікованої медичної допомоги, а також для приємного проведення дозвілля, цікавого спілкування та різноманітних творчих занять.

     Наша мета – зробити так, щоб для літніх людей вік не став перешкодою для нових знайомств, набуття нових захоплень та просто чудового настрою. Ми беремо на себе всі клопоти, пов’язані з домашніми справами, організацією медичних оглядів та всіма тими дрібницями, які у повсякденному житті відбирають так багато сил та часу. Наші постояльці можуть спокійно займатись улюбленими справами, не відчуваючи тягар щоденних обов’язків.

     Ваші батьки завжди мріяли навчитись танцювати, грати у шахи або частіше гуляти на свіжому повітрі, але на це ніколи не вистачало часу? У нашому пансіонаті вони зможуть реалізувати свої бажання та відчути справжню другу молодість, адже життя прекрасне у будь-якому віці.

zhyttya tiklu

ctb-logodm

Гідне місце, де ви можете забезпечити комфортну старість для своїх близьких

дізнатись більше

Будинок для пристарілих Дім Надії забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Завернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідних увагою, надавши цілодобову оплату і сертифікований догляд.

Основний принцип, на якому будується роботи установи - надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх.

kolaz3rdblock

Цінуємо Ваш комфорт

Пансіонат "Дім Надії" робить все, що наші постояльці почували себе добре, та були повністю забезпечені

РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПРОГРАМИ

gimnasticam

Лікувальна
гімнастика

massageam

Масажні
процедури

physictrainam

Позфізичне
тренування

lastoneam

Лікувальна
гімнастика


 


commphoto

Відгук про розуміння
Також хочу відмітити обслуговуючий персонал. Їхню доброту, розуміння і співчуття до всіх пацієнтів пансіонату. Особливо Ковальська Т.М. це людина «золото», вона вміє заспокоїти, зрозуміти і порадити, на таких людях тримається все.

Алла Дмитрівна
Претензій до прибування немає. Психічний, фізичний стан після перебування в пансіонаті «Дім Надія» задовільний. В майбутньому будемо за допомогою і надалі звертатися до цього закладу.

commphoto
commphoto

Вдячна працівникам пансіонату
Я дуже вдячна працівникам пансіонату «Дім Надія» директору цього закладу п. Орлову Вячеславу Володимировичу за чуйне, дбайливе ставлення до мого тата. Щиро дякую, за увагу до літніх і хворих людей. Дуже гарний заклад.

Всі відгуки про пансіонат