Геріатричний будинок інтернат, пансіонат для літніх людей "Дім Надія".

P4040060

Приватний пансіонат для літніх людей "Дім Надія" – гідне місце, де ви зможете забезпечити комфортну старість для своїх близьких.

Будинок для престарілих «Дім Надія» забезпечить високоякісний догляд за постояльцями, з урахуванням індивідуальних потреб. Звернувшись до нас Ви отримаєте можливість оточити близьких турботою та необхідною увагою, надавши цілодобову опіку і кваліфікований догляд.

Основний принцип, на якому будується вся робота установи – надання необхідної допомоги людям похилого віку. Подібні установи повинні приділяти особливу увагу створенню атмосфери домашнього затишку і тепла, проте не кожен пансіонат для літніх людей може цим похвалитися.

Пансіонат «Дім Надія» робить все можливе для досягнення по-справжньому теплої домашньої обстановки, де кожному клієнту приділяється максимум уваги. Професійний догляд патронажної служби націлений на підтримку високого рівня емоційного стану наших постояльців. Комфортна і безпечна інфраструктура робить будинок для літніх людей місцем, де поважний вік проживаєтся в радість. Профілактика і реабілітація хвороб старечого віку – це те, чим займається геріатричний будинок інтернат "Дім Надія"(Львів).

P4040063

Пансіонат «Дім Надія» пропонує комплекс реабілітаційних програм, які включають лікувальну гімнастику, масаж, психофізичне тренування і профілактичні заходи. Лікарський огляд проводиться в обов'язковому порядку, підбирається індивідуальне харчування. Літній людині необхідний догляд і допомога його близьких. В силу життєвих обставин не завжди виходить приділяти належну увагу рідним. У такій ситуації приходить на допомогу пансіонат для престарілих та інвалідів «Дім Надія»

Ви можете зі спокійною душею довірити нам свого близького тимчасово або на постійній основі.

Ціни не повинні ставати пріоритетною умовою. Адже створення сприятливих умов, в яких літні люди зможуть відчути себе здоровими і щасливими – це вдячність за увагу і тепло, яке вони дарували нам раніше. Коли позаду довгі роки, у кожного з'являються проблеми, пов'язані з віком. Саме в таких випадках краще всього
довіряти опіку над літніми професіоналам. Пансіонат «Дім Надія» відрізняється кваліфікованими працівниками, які володіють необхідними медичними навичками, відповідальністю, досвідом і терпінням. «Дім Надія» – один з найбільш гідних варіантів!

Ви завжди можете зайти в розділ ГАЛЕРЕЯ та ознайомитись з умовами нашого пансионату для престарілих сімейного типу.

 

Стежте за нашими новинами у соціальних мережах


facebookicon

Ми у Фейсбук

Зв'яжіться з нами

Відповімо Вам якнайшвидше!

ctb-logodm

Дивіться галерею нашого пансіонату

перейти в галерею